Świat Ogrodów oferuje szeroką gamę wysokiej jakości zewnętrznych lamp ogrodowych holenderskiej firmy Garden Lights. Uzupełniając naszą ofertę, chcemy aby urządzane przez nas ogrody lśniły nie tylko kiedy jest jasno, chcemy aby były piękne również nocą. Decydując się na wybór produktów uznaliśmy, że należy dostarczać produkty najlepsze, uznane ze względu na jakość. Prezentujemy najpiękniejsze oświetlenie zewnętrzne dla naszych klientów. Niezależnie od tego, czy szukasz reflektorów punktowych, kinkietów, słupków świetlnych, czy też świateł pokładowych z nami nastrojowo  oświetlisz ogród, podjazd, ogrodzenie, drzwi wejściowe lub taras.


Dlaczego oświetlenie niskonapięciowe?

Bezpieczeństwo. Niskonapięciowe  instalacje są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. 

Oszczędność. 
Oszczędzamy pieniądze na dwa sposoby: żarówki mają dłuższą żywotność  i zużywają mniej energii niż zwykłe oświetlenie. 

Trwałość i wytrzymałość. Większość z oferowanych przez nas lamp posiada normę IP68 co umożliwia zastosowanie ich w różnych warunkach.

Łatwy montaż. Kable nie muszą być wkopane  w ziemię na 0,5 m głębokości tak jak w przypadku instalacji 230 V. Jest to ogromna zaleta systemu Garden Lights. Nie potrzebujesz elektryka z uprawnieniami, wystarczy wyprowadzone gniazdko 230V na teren ogrodu.

Łatwa rozbudowa. Jeśli zmieni się koncepcja oświetlenia, spodobają się Tobie inne lampy. Rozbudujesz swój ogród.  Nie ma problemu. Zrobisz to w dowolnym momencie, nie niwecząc wcześniej wykonanych prac. System Garden Lights to system modułowy, umożliwiający rozbudowę w każdej chwili.

Sterowanie. Od klasycznych pilotów, czujników zmierzchowych po sterowniki WiFi które umożliwią kontrolę  z dowolnego miejsca na świecie.

  Rodzaje lamp

Wybierz to co Ciebie zainspiruje

Każdy z nas marzy o  oryginalnym i pięknie oświetlonym ogrodzie, miejscu spotkań z przyjaciółmi, ciszy i relaksu w subtelnie oświetlonym miejscu. Oświetlenie często nie daje nam oczekiwanego efektu. Czasami mamy ochotę coś zmienić. Kolor lampy, zamontować nowy jej rodzaj. Decydując się na niskonapięciowe instalacje nie ograniczasz się w pomysłach. Ogranicza Ciebie Twoja wyobraźnia.  
Jeśli chcesz wygodnie zasiadać w ogrodzie pięknie i tanio oświetlonym powinieneś spotkać się z nami. Mamy doskonałą ofertę na  coraz bardziej popularne oświetlenie Led. Nasze lampy nie tylko są oszczędne, są niskonapięciowe i bezpieczne.

Reflektory

Reflektory ogrodowe są bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne i uderzenia.

W każdym ogrodzie znajdują się przedmioty nietuzinkowe. Wstawiamy je po to aby  nasz ogród nabrał jeszcze większego wdzięku. Dlaczego mają nas cieszyć tylko w ciągu dnia?  Stosując reflektory ogrodowe można wyodrębnić różne przedmioty. Odpowiednia kompozycja światła spowoduje, że odkryjesz znane Tobie miejsce na nowo.

Oferujemy  szeroką gamę energooszczędnych i trwałych reflektorów zewnętrznych. Możesz ich użyć aby pięknie oświetlić swój taras, parking, rośliny, rzeźby i wszystko co uznasz za ważne w Twoim otoczeniu.

Słupki świetlne

Nasze wolnostojące lampy są idealne do ogrodu, podjazdu lub tarasu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tworzą idealną atmosferę wokół  domu. Oferujemy wolnostojące lampy o wszystkich kształtach, rozmiarach i stylach. 


Lampy podwodne
Nasze lampy są wodoszczelne i można je zastosować w różnych warunkach. Garden Lights w swojej ofercie posiada lampy , które mogą pracować w pełnym zanurzeniu, podświetlać fontanny lub baseny


Lampy dekoracyjne

Stworzenie odpowiedniej atmosfery poprzez nastrojowe oświetlenie ogrodu sprawia, że ​​dużo przyjemniej spędzisz  w nim czas. Lampy te odróżnią Twój ogród od innych. Odpowiednia aranżacja światła przy użyciu naszych lamp sprawią że ogród będzie miejscem odpoczynku po ciężkim dniu.

Zewnętrzne oświetlenie ścienne

Kompozycji i pomysłów jest tak wiele jak ogrodów na wykorzystanie tego typu oświetlenia.

Czy wybierzesz tańsze zewnętrzne kinkiety lub ekskluzywne kinkiety? Z lub bez czujnika? Kinkiety są idealne do ogrodu, tarasu, ogrodzenia lub drzwi wejściowych.


Lampy pokładowe i tarasowe

Nasze oświetlenie doskonale nadaje się  do oświetlenia orientacyjnego. Jeśli chcesz osiągnąć optymalny efekt, możesz użyć wielu świateł do desek tarasowych. Można je łatwo połączyć, tworząc wspaniałą atmosferę. Mamy idealne reflektory dla każdego rodzaju aranżacji i podłoża.

Sterowanie
W proponowanych przez nas systemach istnieje kilka opcji sterowania. Od najprostszych czujników zmierzchowych po zaawansowane sterowanie WiFi używając smartfona. Zaletą tego systemu  przystępny i czytelny interfejs.
Na szczególną uwagę zasługują piloty które umożliwiają w prosty sposób obsłużyć do ośmiu stref. 

Jak działamy?

Nasze projekty bez względu na rodzaj prac realizujemy w trzech prostych etapach.

Analiza potrzeb / prezentacja produktów

Na tym etapie wspólnie z klientem omawiamy interesujące go produkty. Określamy zakres prac. Przedstawiamy koncepcję, kosztorys i termin realizacji. Po zaakceptowaniu warunków przez klienta przechodzimy do kolejnego etapu.

Realizacja
Po zaakceptowaniu wcześniejszych uzgodnień,  następuje  realizacja projektu. Staramy się na bieżąco urzeczywistniać oczekiwania klienta. W związku z tym, że projekt jest wspólnym dziełem, oczekujemy na tym etapie współpracy. Praktyka wskazuje,  że  pierwotny projekt jest często modyfikowany. Jest to w pełni zrozumiałe.  Jesteśmy gotowi na taką zmianę po uprzednim uzgodnieniu zmian. 

Zakończenie prac

Na tym etapie przekazujemy zakres realizacji, zgodny z założeniami lub późniejszymi poprawkami
Wspólnie z klientem sprawdzamy zakres prac który był przedmiotem zlecenia. Podsumowaniem tego etapu jest podpisanie  protokołu odbioru prac oraz przekazanie niezbędnych informacji. Po zakończeniu prac jesteśmy zawsze do  dyspozycji służąc radą i  pomocą. 

Jeśli jesteś zainteresowany/a prezentacją produktów, spotkaniem to prosimy o kontakt pod numerem +48 501894774 ,  wysyłając e-mail  używając poniższego formularza lub bezpośrednio info@swiatogrodow.eu

Skontaktuj się z nami. Przedstawimy Tobie pełną ofertę oświetlenia Garden Lights.